Web Tasarım

Cihaz Yedek Parça Hizmeti

Kurumsal Web Sitesi

Dijital dünyanın en önemli iletişim kaynaklarından biri olan internet, günümüzde marka ve firmalar için büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar ve potansiyel müşterilerin markanız ile iletişime geçtiği ilk alan olan internet siteleri, kurumsal kimliğinizi ve sunduğunuz hizmetleri anlatan etkili bir görsel kanal niteliği taşır. Profesyonelce hazırlanmış ve markanızı tam olarak yansıtan bir kurumsal web sitesine sahip olmak, müşteriler ile iletişim kurmak ve firmanızın sunduğu hizmetleri anlatmanıza olanak sağlar. Amacı dijitalde büyümek ve rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen markalar, özenle tasarlanmış kurumsal web sitesi hizmeti ile dijitalde prestijli bir kimlik sahibi olur.
detaylar

E-ticaret Sitesi

E-ticaret, marka ve firmaların internet aracılığıyla ürün ve hizmetlerini satışa sunmalarına denir. Çeşitli ödeme ve kargo entegrasyonları oluşturarak kurulan e-ticaret sitesi yazılımları, kullanıcıların online üzerinden sipariş oluşturmasına, farklı seçenekler ile ödeme yapmasına ve markanın ürünlerini satın almasına olanak sağlar. Binlerce ürünün tek bir site altında satışa sunulmasına imkan tanıyan e-ticaret sitesi kurulumu gelişmiş yazılım ve platformlarda gerçekleşir.
detaylar

Mikro Site Geliştirme

Mikro site, firmaların sahip olduğu genel web sitelerinin yanı sıra, özel olarak tanıtmak ve geliştirmek istediği hizmet, ürün, tanıtım ve etkinlik sitelerine denir. Markaya özel olarak tasarlanan mikro web siteler, yalnızca landing page’ten oluşabileceği gibi, kendi hosting kurulumuna sahip olan internet siteleri olarak da programlanabilir.
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde sorun giderme hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon yardım yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size yardım sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara