Sosyal Medya

Cihaz Yedek Parça Hizmeti

Sosyal Medya Reklamları

Facebook ve Instagram üzerinde sponsorlu olarak verilen reklamlardır. Instagram alanında akış, keşfet ve hikayeler Facebook alanında akış, hikayeler, hızlı makaleler, sağ sütun, yayın içi videolar ve önerilen videolar kısmında gösterilir.
detaylar

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal medyadaki içerik, tasarım ve pazarlama süreçlerini profesyonel bir şekilde yönetiyor, kurumsal kimliğinizi sosyal medya hesaplarınızda yansıtıyoruz. Özgün içerik ve reklam çalışmalarıyla dijital imajınızı güçlendiriyoruz.
detaylar

E-Mail Marketing

Markanızın dijital platformlardaki pazarlama süreçlerini profesyonel bir şekilde yöneterek çeşitli platformlarda reklam stratejileri uyguluyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun stratejiler ile markanızı dijitalde geliştiriyoruz.
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde sorun giderme hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon yardım yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size yardım sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara