Bilgisayar Yedek Parça

Cihaz Yedek Parça Hizmeti

Laptop Yedek Parça

Laptoplar, günlük yaşamımızın önemli bir parçası haline geldi ve sürekli gelişen teknoloji ile birlikte daha güçlü ve verimli hale geliyorlar. Ancak, zamanla bazı bileşenler yıpranabilir veya eskimiş olabilir.
detaylar

Masaüstü Pc Yedek Parça

Masaüstü bilgisayarlar, günümüzde hala en popüler bilgi işlem cihazlarından biri olmaya devam ediyor. İş, eğlence ve kişisel kullanım için geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen bu cihazlar, zaman içinde yedek parçaların ihtiyaç duyabileceği çeşitli nedenlerle kullanıcılarının dikkatini çekmektedir.
detaylar

Apple Yedek Parça

En kaliteli ve güvenilir Apple yedek parçalarıyla cihazınızı en iyi şekilde yenileyin. Sektör lideri firmamızın geniş ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinin.
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde sorun giderme hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon yardım yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size yardım sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara