Telefon Yedek Parça

Cihaz Yedek Parça Hizmeti

Huwai Telefon Yedek Parça

Etiler Bilgisayar, Huawei yedek parçaları konusunda akıllı telefon kullanıcılarına hizmet veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Huawei cihazlarınız düzeltilir.
detaylar

Samsung Telefon

Etiler Bilgisayar, Samsung yedek parçaları konusunda akıllı telefon kullanıcılarına hizmet veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung cihazlarınız düzeltilir.
detaylar

Iphone Telefon Yedek Parça

Etiler Bilgisayar, Iphone yedek parçaları konusunda akıllı telefon kullanıcılarına hizmet veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Iphone cihazlarınız düzeltilir.
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde sorun giderme hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon yardım yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size yardım sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara