Telefon Tamiri

Cihaz Tamir Bakım Onarım

Huwai Telefon

Etiler Bilgisayar, Huawei tamiri konusunda akıllı telefon kullanıcılarına destek veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Huawei cihazlarınız onarılıyor.
detaylar

Samsung Telefon

Etiler Bilgisayar, Samsung tamiri konusunda akıllı telefon kullanıcılarına destek veriyor. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung cihazlarınız onarılıyor.
detaylar

Iphone Telefon

iPhone tamiri hizmetimiz batarya değişimi sorunları, ekran kırılması/değişimi, kasa tamiri/değişimi, ana buton & faceID tamiri, ses giriş ve çıkış problemleri ya da benzer bütün teknik sorunların giderilmesi için yapılabilmektedir. Etiler Bilgisayar Iphone telefon tamiri: Iphone ekran değişimi, arka cam, batarya değişimi, touchID, faceID, anabuton değişimi/tamiri Apple teknik yetkili servisi Etiler Bilgisayar’da!
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon destek yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size destek sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar teknik hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara