Teknik Servis

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz.

Bakım denilince akla ilk bilgisayarın dış temizliği geliyor. Peki iç temizlik ve bilgisayar bakımı nasıl yapılmalı? Nasıl ki, insanlar sağlık için doktora giderler, cihazlar için de bilgisayar bakım onarımı son derece önemlidir. Bu bilgisayar bakım onarım hizmetleri ile donanım, yazılım ve ağ arızaları tespit edilerek gereken müdahaleler yapılır. Servis hizmetleri arasında;
 • Bilgisayar tamiri,
 • Laptop bilgisayar tamiri,
 • Veri kurtarma,
 • Yerinde bilgisayar tamiri,
 • Anakart tamiri,
 • All in one ilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri,
 • Laptop ekran kartı tamiri,
 • Masaüstü bilgisayar tamiri,
 • Chipset değişimi,
 • Laptop fan tamiri hizmetleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.
Arızalı olan ve bakım zamanı gelen bilgisayarlara profesyonel olan kişilerin müdahale etmesi gerekir. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olan kişiler arızayı hemen tespit eder ve cihaza gereken işlemleri uygular. Bilgisayar bakım, tamir ve onarım için anlaşmalar yapıldığı süre içerisinde; sistemin takibinin yapılması, raporlanması, yeni güncel sürümlere yükseltilmesi, teknolojinin takip edilmesi yeterince avantaj sağlamaktadır.
Kurumsal işletmeler için periyodik bilgisayar bakımının amacı sistemin sürekli olarak çalışmasını sağlayarak, işgücü ve veri kaybını önlemektir. Genelde yıllık olarak yapılan bakım, onarım, tamir ve teknik destek hizmetleridir. Markaya ve modele göre değişiklik gösterse de bilgisayar bakım hizmeti mutlaka sağlanmalıdır. Bilgisayar bakımı için periyodik düzenli kontroller aksatılmadan yapılması gerekir. En önemli bilgilerin saklandığı ve günümüz de herkesin kişisel olarak sahip olduğu bilgisayarların sağlıklı performans göstermesi için bilgisayar bakımına özen gösterilmelidir. Bu hizmet sağlayıcıları sadece bilgisayar bakımı ile ilgili değil birçok teknik konuda da yardımcı olabilmektedirler.
Hosting ve domain servisi ile internet sitenizi kolayca kurmanızda yardımcı olacaktır. İnternet sitenizi kurduktan sonra tasarımını yaptırabilir, sitenizi başarılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Büyük bir işletmeye sahipseniz işyerinizde ki bilgisayarlar için server hizmeti alabilirsiniz. Yeni bir bilgisayar aldığınızda kurulum yaptırabilirsiniz. Bilgisayarınıza format attırabilir, yazıcılarınız için kartuş ve toner dolumu yaptırabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız bozulduğunda ve açılmadığında veri kurtarma yöntemi ile içerisindeki verilerinizi kurtarabilirsiniz. Böylece bilgisayar bakım çalışmalarını düzenli bir şekilde uygulatabilirsiniz. Hemen hemen her markaya ait ürünlerin tamirlerini ve bilgisayar bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Neye İhtiyacınız Var?

Bilgisayar Teknik Servis
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.
Laptop Teknik Servis
Anakart Tamirinden Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.
Yıllık Bakım Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.
Whatsapp
Hemen Ara