yedek Parça Hizmeti

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz.

Temizlik denilince akla ilk bilgisayarın dış temizliği geliyor. Peki iç temizlik ve bilgisayar temizliği nasıl yapılmalı? Nasıl ki, insanlar sağlık için doktora giderler, cihazlar için de bilgisayar yedek parça son derece önemlidir. Bu bilgisayar yedek parça hizmetleri ile donanım, yazılım ve ağ arızaları tespit edilerek gereken müdahaleler yapılır. Servis hizmetleri arasında;
 • Bilgisayar yedek parça,
 • Laptop bilgisayar yedek parça,
 • Veri kurtarma,
 • Yerinde bilgisayar yedek parça,
 • Anakart yedek parça,
 • All in one ilgisayar yedek parça
 • Oyun bilgisayarı yedek parça,
 • Laptop ekran kartı yedek parça,
 • Masaüstü bilgisayar yedek parça,
 • Chipset değişimi,
 • Laptop fan yedek parça hizmetleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.
Sıkıntısı olan ve iyileştirme zamanı gelen bilgisayarlara profesyonel olan kişilerin müdahale etmesi gerekir. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olan kişiler sıkıntıyı hemen tespit eder ve cihaza gereken işlemleri uygular. Bilgisayar yedek parça için anlaşmalar yapıldığı süre içerisinde; sistemin takibinin yapılması, raporlanması, yeni güncel sürümlere yükseltilmesi, teknolojinin takip edilmesi yeterince avantaj sağlamaktadır.
Kurumsal işletmeler için periyodik bilgisayar periyodik kontrolünün amacı sistemin sürekli olarak çalışmasını sağlayarak, işgücü ve veri kaybını önlemektir. Genelde yıllık olarak yapılan periyodik kontrol,yedek parça hizmetleridir. Markaya ve modele göre değişiklik gösterse de bilgisayar bakım hizmeti mutlaka sağlanmalıdır. Bilgisayar bakımı için periyodik düzenli kontroller aksatılmadan yapılması gerekir. En önemli bilgilerin saklandığı ve günümüz de herkesin kişisel olarak sahip olduğu bilgisayarların sağlıklı performans göstermesi için bilgisayar kontolüne özen gösterilmelidir. Bu hizmet sağlayıcıları sadece bilgisayar kontrolü ile ilgili değil birçok teknik konuda da yardımcı olabilmektedirler.
Hosting ve domain servisi ile internet sitenizi kolayca kurmanızda yardımcı olacaktır. İnternet sitenizi kurduktan sonra tasarımını yaptırabilir, sitenizi başarılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Büyük bir işletmeye sahipseniz işyerinizde ki bilgisayarlar için server hizmeti alabilirsiniz. Yeni bir bilgisayar aldığınızda kurulum yaptırabilirsiniz. Bilgisayarınıza format attırabilir, yazıcılarınız için kartuş ve toner dolumu yaptırabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız bozulduğunda ve açılmadığında veri kurtarma yöntemi ile içerisindeki verilerinizi kurtarabilirsiniz. Böylece bilgisayar periyodik kontrol çalışmalarını düzenli bir şekilde uygulatabilirsiniz. Hemen hemen her markaya ait ürünlerin periyodik kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Neye İhtiyacınız Var?

Bilgisayar Yedek Parça ve 2.El
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.
Laptop Yedek Parça ve 2.El
Anakart yedek parçasından Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.
Yıllık Periyodik Bakım Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.
Whatsapp
Hemen Ara