Bilgisayar Tamir

Cihaz Tamir Bakım Onarım

Laptop Tamir

Parça kalitesi, teknik yeterlilik sertifikaları, profesyonel çalışma ortamı standartları, doğru arıza tespiti ve onarımı için gerekli yazılım ve donanımlar, garanti belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce önemli detayı atlamadan sizlere hizmet veriyoruz.
detaylar

Apple Tamir

Türkiye'deki yeni ve mevcut pazarlarda apple ürünlerin onarma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, Türkiye'nin en uzun süre apple ürünlerin üzerinde çalışan uzman bir şirketidir. Özel eğitim görmüş ve deneyimli mac ekibimizle tüm apple cihazları en gelişmiş ve güncel yöntemlerle onarıyoruz.
detaylar

Masaüstü Pc Tamir

Teknik servisimizde, diğer birçok teknik servislerden farklı olarak öncelikle onarıma gelen Masaüstü bilgisayarlarda donanım değişim yerine onarım yoluna gitmekteyiz. Bunun bize ve siz değerli müşterilerimize bir çok avantajı olmaktadır. Tabi zaman zaman onarılması mümkün olmayan yada Müşterilerimizin onarıma onay vermediği donanımlar kesinlikle yenisi ile değiştirilmektedir. Her ne olursa olsun servisimizden onarılarak cıkan masaüstü bilgisayarların 6 ay, sıfır donanım değişikliği olan masaüstü bilgisayarların 24 ay garantisi bulunmaktadır.
detaylar

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Nasıl Yapıyoruz?

  • Çalışma Şekliniz Nasıl ?
    Bilgisayarınız ve notebook ürününüz bozulduğunda sizlere çok uzakta değiliz sadece masanın diğer ucunda bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak yerinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilir sadece bilgi almak amaçlı arayıp it bilişim danışman hizmetleri mizden faydalana bilirsiniz uzak masaüstü bağlantısı yoluyla gerek telefon destek yolu ile gerekse bizzat yerinize gidin evinizde ofisinizde veya işyerinizde size de birlikte tüm bilgisayar sorunlarınızı veya laptop sorunlarınızı giderir ve kurumsal ve bireysel alanda size destek sağlayabiliriz.
  • Hangi Saatlerde Hizmet Veriyorsunuz ?
    Haftaiçi hergün ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde yerinizde hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınız ve kendi ofisimizde verilen hizmetleri en kısa sürede teslim ediyoruz.
  • Hangi Böldegere Hizmet Veriyorsunuz?
    Firmamız Levent, Etiler, Ulus, Akatlar, Nişantaşı ev ve iş yerlerine bilgisayar teknik hizmetleri ve satışı alanında hizmet vermektedir.
Whatsapp
Hemen Ara