yedek Parça Değişim, Kontrol

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz.

Değişen iş alanları ve iş temposu sebebi ile artık günümüzde insanlar küçük işlerini bile halletmek için zaman bulamıyor ya da bilgisayarlarında herhangi bir sorun olması durumunda tek tek bilgisayar uzmanı ekiblerinide gezmek de istemiyor. Dolayısıyla, hem insanların yeterli vaktinin olmaması hem de karşılaştığı problemleri fiziksel bir iş gerektirecek şekilde gezerek zamanını harcamak istememesi, günümüzde farklı iş alanlarını çıkmasına olanak sağlamıştır. Birçok iş alanı, insanların evden de işlerini halledebilmesi adına ve potansiyel müşterileri kaybetmemek adına farklı hizmet alanları vermektedir.
Yerinde bilgisayar hizmeti de bu iş alanlarından biridir. Özellikle, iş alanlarını değişmesi ve insanların çoğunlukla bilgisayar üzerinden işlerini hallediyor olması, yerinde bilgisayar hizmetini herkes için potansiyel bir hizmet olarak karşımıza çıkarmaktadır.
Çoğunlukla müşterilerin zaman sorunu veya sorunlu bilgisayarların sayıca fazla olması ve taşınmasının zor olması sebebiyle, yerinde hizmet veren firmalar, müşterinin evine ya da şirketine uzman ekip çalışanı yollar. Böylece, ekip çalışanının bilgisayarlardaki sorunların tespitini yapması ve bu sorunu müşterinin belirttiği adreste çözmesi müşteriler için oldukça kolaylık sağlamaktadır. İhtiyaç halinde de sorunlu cihazı hizmet merkezine götürerek iyileştirme işlemini halletme ve tekrar müşteriye teslim etme hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu sürece, yerinde bilgisayar hizmeti denir.

Hizmete ihtiyacınız mı var ?

Neye İhtiyacınız Var?

Bilgisayar Yedek Parça
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.
Laptop Yedek Parça
Anakart yedek parçadan Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.
Yıllık Periodik Kontrol Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.
Whatsapp
Hemen Ara