Bakım, Onarım

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz.

Değişen iş alanları ve iş temposu sebebi ile artık günümüzde insanlar küçük işlerini bile halletmek için zaman bulamıyor ya da bilgisayarlarında herhangi bir arıza olması durumunda tek tek bilgisayar teknik servislerini gezmek de istemiyor. Dolayısıyla, hem insanların yeterli vaktinin olmaması hem de karşılaştığı problemleri fiziksel bir iş gerektirecek şekilde gezerek zamanını harcamak istememesi, günümüzde farklı iş alanlarını çıkmasına olanak sağlamıştır. Birçok iş alanı, insanların evden de işlerini halledebilmesi adına ve potansiyel müşterileri kaybetmemek adına farklı hizmet alanları vermektedir.
Yerinde bilgisayar servisi de bu iş alanlarından biridir. Özellikle, iş alanlarını değişmesi ve insanların çoğunlukla bilgisayar üzerinden işlerini hallediyor olması, yerinde bilgisayar servisini herkes için potansiyel bir servis hizmeti olarak karşımıza çıkarmaktadır.
Çoğunlukla müşterilerin zaman sorunu veya arızalı bilgisayarların sayıca fazla olması ve taşınmasının zor olması sebebiyle, yerinde servis hizmeti veren firmalar, müşterinin evine ya da şirketine teknik servis çalışanı yollar. Böylece, teknik servis çalışanının bilgisayarlardaki sorunların tespitini yapması ve bu sorunu müşterinin belirttiği adreste çözmesi müşteriler için oldukça kolaylık sağlamaktadır. İhtiyaç halinde de arızalı cihazı servis merkezine götürerek tamir işlemini halletme ve tekrar müşteriye teslim etme hizmeti sağlamaktadır. Tüm bu sürece, yerinde bilgisayar servisi denir.

Desteğe ihtiyacınız mı var ?

Neye İhtiyacınız Var?

Bilgisayar Teknik Servis
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.
Laptop Teknik Servis
Anakart Tamirinden Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.
Yıllık Bakım Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.
Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.
Whatsapp
Hemen Ara